This site has limited support for your browser. We recommend switching to Edge, Chrome, Safari, or Firefox.

Aby otrzymać zamówienie przed Walentynkami, złóż je do: 08.02

Refund policy

1.ZALECENIA

 

Produkt musi być w oryginalnym stanie, a wszystkie metki pozostają na swoim miejscu. Zalecamy noszenie majtek na własnej bieliźnie. Produkt nie może być uszkodzony, noszony, prany ani w jakikolwiek inny sposób modyfikowany.


2.WYMIANA lub ZWROT

 

Możesz wybrać opcję zwrotu za pośrednictwem wybranego przez siebie kuriera. Klient jest odpowiedzialny za przesyłkę zwrotną oraz wszelkie opłaty i należności z nią związane. To od Ciebie zależy, którego kuriera użyjesz, jednak zalecamy skorzystanie z metody przesyłki rejestrowanej. Nie ponosimy odpowiedzialności za przedmioty zaginione w transporcie, dlatego zalecamy odesłanie towaru przesyłką poleconą/śledzoną i zachowanie dowodu nadania. Bez dowodu nadania lub informacji o śledzeniu przesyłki, nie będą wydawane zwroty ani wymiany.
ZWROTOM oraz WYMIANIE nie podlegają przedmioty, które zostały wyznaczone przez firmę ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych.

Do przesyłki zwrotnej należy również dołączyć dowód zakupu (paragon/faktura) oraz wypełniony formularz zwrotu lub wymiany.


Zwroty są przetwarzane w ciągu 14 dni roboczych od otrzymania zwrotu.


FORMULARZ ZWROTU, KLIKNIJ TUTAJ
FORMULARZ WYMIANY, KLIKNIJ TUTAJ

3.ILE CZASU MAM NA ZWROT LUB WYMIANĘ?


Na zwrot lub wymianę dostarczonego produktu masz 14 dni kalendarzowych od daty jego otrzymania.4.ADRES DO WYMIANY/ZWROTU

 


NIE ODBIERAMY PACZEK ZWROTNYCH WYSŁANYCH DO PACZKOMATÓW!

Przesyłkę należy wysłać kurierem na adres:

CPRC EWA BERNACIAK
ul. Krzemieniecka 2
94-030 Łódź

Cart

No more products available for purchase

Your cart is currently empty.

Are you at the right place ?

Are you at the right place ?