O NAS

Perilla jest nowoczesną marką bielizny dla kobiet

Marka Perilla utożsamia się z kobiecymi kształtami i kocha kobiecy styl. Każda proponowana kolekcja damska jest przygotowana na podstawie najnowszych trendów. Nie ma tutaj miejsca na nudę, prostotę, czy powtarzalność. Każdy rodzaj bielizny wykonany jest z najszlachetniejszych materiałów, od lat stosowanych do tworzenia tego, co kobiety kochają najbardziej.

Od lat niezmienna. Para idealna: koronka i kobiece ciało


Perilla do swoich ekskluzywnych produktów wybiera zmysłową koronkę, szlachetny tiul oraz na nowo odkryty system pasków, dodając każdej bieliźnie niewyobrażalną klasę i formę. Bezbłędny tiul idealnie przylegający do ciała kobiety czy klasyczna koronka? Bielizna damska pod szyldem Perilla to zmysłowość oraz odwaga, czyli cechy, które kobiety cenią w sobie najbardziej.

Kolekcja koronkowej bielizny damskiej to użycie tradycyjnego materiału, uważanego przez wszystkich za szczyt kobiecości w nowoczesnej odsłonie. Koronkowe majtki i staniki w kolorach beżu i czerwieni to najczęściej wybierane komplety przez kobiety na wieczorne spotkania, kolacje czy randki. Koronka, dzięki gładkości w dotyku, sprawdza się również na co dzień.

Zmysłowość i luksus


Elegancka bielizna to kolejna inspiracja dla projektantów Perilla. Przeważa tutaj biel i czerń, który od dawna jest niezastąpiony w danej kategorii. Elegancja kusi niesamowitą precyzją wykonania. Włoska koronka i trójkątny element pod biustem, dodajmy subtelne figi. A może haftowany tiul?

W ofercie Perilla znajdziesz również interesujące propozycje na plażę. To kolekcja eleganckich i strojów kąpielowych, które z pewnością trafią w gusta najbardziej wymagających klientek.

Czy istnieje lepsza definicja eleganckiej bielizny?


Tworząc każdy milimetr bielizny wychodzimy z jednego założenia: Ubrania są na pokaz wszystkich, a bielizna skrywana pod nimi musi kusić, być seksowana, intymna i pobudzać zmysły.Dlatego też pod marką Perilla kryją się najnowocześniejsze kroje przy wykorzystaniu najlepszych materiałów, od lat uważanych jako numer jeden przy projektowaniu bielizny. Każda z nas powinna pozwolić sobie na posiadanie chociaż jednej sztuki zniewalającej bielizny w swojej garderobie.

Perilla to bielizna dla kobiet, które wiedzą, czego pragną w życiu!

Polish
Polish