984A7916_jpg.jpg

the brand

PERILLA

PERILLA

Nowoczesna marka bielizny damskiej

Marka Perilla utożsamia się z kobiecymi kształtami i kocha kobiecy styl. Każda proponowana kolekcja damska przygotowywana jest w oparciu o najnowsze trendy. Nie ma tu miejsca na nudę, prostotę czy powtarzalność. Każdy rodzaj bielizny wykonany jest z najlepszych materiałów, wykorzystywanych od lat do tworzenia tego, co kobiety kochają najbardziej. 

L07_01.jpg

Od lat bez zmian. Idealna para: koronka i kobiece ciało

Share details about a promotion, welcome customers, describe a product, or talk about your brand.

L05_04.jpg
L05_01.jpg

Zmysłowość i luksus

Elegancka bielizna to kolejna inspiracja dla projektantów Perilla. Dominuje tu biel i czerń, która od dawna jest w tej kategorii niezastąpiona. Elegancja kusi niesamowitą precyzją wykonania. Włoska koronka i trójkątny element pod biustem, dodajmy subtelne figi. A może haftowany tiul?

Perilla oferuje również ciekawe opcje plażowe. Jest to kolekcja eleganckich i kąpielowych strojów, które z pewnością trafią w gusta najbardziej wymagających klientek.

 

Czy istnieje lepsza definicja eleganckiej bielizny?

Tworząc każdy milimetr bielizny kierujemy się jednym założeniem: Ubrania są na pokaz każdego, a skrywana pod nimi bielizna musi być kusząca, seksowna, intymna i pobudzająca zmysły. Dlatego marka Perilla kryje w sobie najnowocześniejsze kroje z wykorzystaniem najlepszych materiałów, od lat uważanych za numer jeden w projektowaniu bielizny. Każdy z nas powinien pozwolić sobie na posiadanie w swojej szafie przynajmniej jednej urzekającej bielizny.

Perilla to bielizna dla kobiet, które wiedzą, czego chcą w życiu!